PRODUKCJA COPALFILM

COPALFILM URSZULA NAWROT

PRODUKCJA FILMOWA I TELEWIZYJNA

COPALFILM to firma założona w 2014 r. przez Urszulę Nawrot głównie dla realizacji własnych produkcji filmowych. W ofercie komercyjnej firmy znajduje się realizacja krótkich form reklamowych. Od pomysłu przez realizację zdjęć do gotowego produktu. Scenariusz, reżyseria, zdjęcia, montaż, udźwiękowienie, kolor korekcja. Usługi dodatkowe takie jak skomponowanie muzyki, efekty specjalne, animacja zlecane są firmom zewnętrznym. Copalfilm od lat współpracuje z kompozytorem Markiem Kuczyńskim oraz firmami postprodukcyjnymi takimi jak EBH, 3 de, Waju Studio. Urszula Nawrot proponuje artystyczne spojrzenie na film reklamowy, który będzie się wyróżniał na rynku. Wieloletnie doświadczenie filmowe i fotograficzne owocuje nietuzinkowymi rozwiązaniami przy racjonalnym budżecie. Zobacz ostatnią produkcję reklamową dla Fundacji Medical Poland Health Foundation.

Scenariusz, reżyseria, zdjęcia, montaż: Urszula Nawrot, Muzyka: Marek Kuczyński

COPALFILM URSZULA NAWROT

ul. Narbutta 26 m 35

02-514 Warszawa

nip: 6141488478

Wśród krótkich filmów reklamowych wyróżnić daje się Wing Tsun Flashback realizowany dla International Wing Tsun Association. Ta artystyczna forma w sposób nietuzinkowy reklamuje szkołę Wing Tsun Kung Fu dr Leung Tinga, jednocześnie zdobywając nagrody na międzynarodowych festiwalach.

Scenariusz, reżyseria, zdjęcia oraz montaż: Urszula Nawrot, Muzyka: Marek Kuczyński

UMBRA/Eclipse of the moon. Film Urszuli Nawrot z 2015 roku zdobył już prawie 40 nagród na międzynarodowych festiwalach filmowych. Jego artystyczna forma była również wyzwaniem produkcyjnym. Zdjęcia realizowane były w bardzo nietypowych miejscach takich jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Forty w Modlinie. Copalfilm radzi sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami.